Juve propustio kazniti 'kiks' Intera

U posljednjem dvoboju 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Juventus odigrali su na Olimpicu bez pobjednika 1-1.

U tvrdoj utakmici u kojoj je ukupno podijeljeno sedam žutih kartona (četiri Lazijevim igračima, tri Juventusovim) Juventus je propustio priliku primaći se vodećem Interu na samo bod zaostatka.

Oba gola pala su u prvom poluvremenu u razmaku od pet minuta. Poveo je Lazio u 25. minuti preko Cristiana Ledesme iz slobodnog udarca iskosa s lijeve strane u desni gornji kut, a krivica za gol slobodno se može pripisati slaboj reakciji Ju8veovog vratara Alexa Manningera.

U 30. minuti Juve je izjednačio preko švedskog braniča Olafa Mellebrga, koji je glavom zabio u donji desni kut nakon precizno izvedenog kornera Marca Marchionnija.

Na prvenstvenoj ljestvici drugoplasirani Juve sada ima 40 bodova, tri boda manje od Intera, dok je Lazio na sedmom mjestu s bodom ispred Rome.