VAR poništio gol u nadoknadi

Juve leti na krilima Ronalda: Dva gola za šampionski kraj godine

Stara dama je sve bliže novom Scudettu...

Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Talijanski nogometni prvak Juventus u prvom je susretu 19. kola Serie A na svom stadionu svladao Sampdoriju sa 2:1 (1:1) i tako povećao svoju prednost na vrhu ljestvice sa 12 bodova pred drugim Napolijem.

Juventus je poveo preko Cristiana Ronalda u 2. minuti, na 1:1 poravnao je Fabio Quagliarella u 33. iz 11-erca, da bi pobjedu domaćima osigurao Ronaldo svojim drugim golom na utakmici u 65. minuti također iz 11-erca.

U sudačkoj nadoknadi je Saponara pogodio mrežu Juventusa za 2:2, ali je nakon dugotrajnog pregledavanja snimke ustanovljeno kako se ranije tijekom akcije nalazio u zaleđu, pa pogodak za 2:2 nije priznat.

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić igrao je za Juventus do 69. minute.