Pobjeda Liverpoola

Nikica Jelavić u sjajnoj je formi što je pokazao novim pogotkom za svoj Hull City.

Liverpool je na Anfieldu došao dio prve pobjede u Premier ligi još od kolovoza. Slavili su Redsi protiv West Bromvich Albiona s 2:1.

Liverpool je poveo u 45. minuti golom Adama Lallane, a u 56. iz penala je poravnao Saido Berahino. Dejan Lovren, koji je odigrao cijeli susret, srušio je Berahina izvan kaznenog prostora, ali sudac je ipak dosudio penal za goste. Pobjedu "redsima" donio je Jordan Henderson u 61. minuti.

Hull City je pobijedio Crystal Palace 2:0, a drugi je pogodak postigao naš Nikica Jelavić kojemu je to već četvrti u sezoni.

Mohamed Diame je u 61. minuti doveo u vodstvo Hull, a za konačnih 2-0 zabio je Nikica Jelavić u 89. Jelavić je još dva puta zaprijetio udarcima glavom, u 2. minuti lopta je otišla iznad grede, a u 45. zamalo pred vratnice.

Rezultati:

Hull City - Crystal Palace 2:0 (Mohamed Diame 61, Nikica Jelavić 89)

Leicester City - Burnley 2: 2 (Jeffrey Schlupp 33, Riyad Mahrez 40 / Michael Kightly 39, Ross Wallace 90+6)

Liverpool - West Bromwich Albion 2:1 (Adam Lallana 45, Jordan Henderson 61 / Saido Berahino 56-pen)

Sunderland - Stoke City 3:1 (Connor Wickham 5, Steven Fletcher 23,78 / Charlie Adam 15)

Swansea City - Newcastle United 2:2 (Wilfried Bony 17, Wayne Routledge 50 / Papiss Cisse 43,75)

Liverpool vs West Bromwich 2-1 All Goals... by akainuxace