U samoj završnici

VIDEO Jedvaj junak Bayera: Pogledajte gol za preokret i pobjedu ''apotekara''

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj postigao je pobjednički gol u gostujućoj pobjedi svog Bayera kod Wolsburga (2-1) u 9. kolu Bundeslige.

Wolfsburg je vodio s 1-0 sve do 79. minute, kada je za Bayer izjednačio Mehmedi, a u 83. minuti Jedvaj na dodavanje Dragovića postiže pogodak za veliku pobjedu. Jedvaj je odigrao svih 90 minuta za ''apotekare", dok je kod Wolfsburga u 78. minuti ušao Josip Brekalo.

Bayern je s dva pogotka Lewandowskog i jednim Robbena uspješno prošao gostovanje kod Augsburga (3-1) i učvrstio se na čelu. Bavarci imaju dva boda više od najvećeg iznenađenja prvenstva RB Leizpiga koji je u subotu s 2-0 slavio na gostovanju kod Darmstadta.

Bayern, Leipzig i Hoffenheim su još uvijek neporaženi, a klub iz istočne Njemačke primio je samo šest golova u prvih devet kola. Pobjede su još ubilježili Mainz i Freiburg.