Istra bez trenera do pobjede protiv Karlovca

U prvoj završenoj utakmici 14. kola 1. HNL, Istra je sa 2:0 bila bolja od Karlovca.

Čini se da je otkaz za dosadašnjeg trenera Puljana Elvisa Scoriju pozitivno utjecao na igrače Istre. Iako su se Karlovčani nadali kako bi mogli odnijeti puni plijen iz Pule, Istrijani su iznenađujuće došli do treće pobjede u prvenstvu. Domaću momčad po prvi put u prvenstvu vodio je dosadašnji pomoćni trener Valdin Šumberac.

Istra je povela u 19. minuti. Strijelac je bio Asim Šehić s bijele točke. Konačnih 2:0 postavio je Traore u 68. minuti kada je sa Šehićem odlično izigrao obranu gostiju. Karlovcu je ovo drugi uzastopni poraz (nakon Šibenika), dok se Istra (12 bodova) s ovom pobjedom malo odvojila od dvojca na začelju, Croatije iz Sesveta (7) te Zagreba (7) koji svoje utakmice igraju kasnije.

Kretanje večerašnjih rezultata i strijelaca 14. kola Prve HNL možete pratiti na Dnevnik.hr-u...