Ivan u velikoj formi

VIDEO Sjajni Perišić asistirao pa zabio za pobjedu Intera

Bliži se kraju i sezona na Apeninima, a naš reprezentativac ne posustaje.

U prvom susretu 37. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kod kuće pobijedio Empoli 2:1, a u naslovnoj ulozi ponovo je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Perišić je asistirao za prvi, a potom zabio i drugi pogodak Nerazzurra. Ove sezone je zabio sedam golova u Serie A, te dodao i pet asistencija.

Inter je poveo u 12. minuti golom Maura Icardija nakon sjajne Perišićeve asistencije. Gosti su izjednačili u 37. minuti, a strijelac je bio Manuel Pucciarelli, međutim svega tri minute kasnije domaćin je stigao do novog vodstva. Jevetić je pucao, Alberto Pelagotti obranio, a Perišić lagano pospremio odbijanac. U nastavku susreta gosti su bili bliže izjednačenju, no više nije bilo pogodaka.

Perišić je igrao do sudačke nadoknade kada je zamijenjen, dok je Marcelo Brozović odradio cijeli dvoboj.