Ibišević se vratio pogotkom u 6:0 pobjedi, zaigrao i Šimunić

Posljednju pripremnu utakmicu prije odlaska u trening-kamp pobjednički su odradili nogometaši Hoffenheima našeg Josipa Šimunića slaveći 6-0 pobjedu protiv Germania Forsta...

Utakmica je odigrana pred više od 3300 ljudi, a bila je dio proslave stogodišnjeg rođendana njemačkog niželigaša. Prvi pogodak na utakmici, u 27. minuti susreta, postigao je Vedad Ibišević.

Prvi je to gol za bosansko-hercegovačkog reprezentativca nakon šest mjeseci pauze uzrokovane teškom ozljedom ligamenta u desnom koljenu.

'Lijep je osjećaj ponovno postići gol', sretan je nakon utakmice bio Ibišević, kojem su se na listi strijelaca pridružili Obasi, Maicosuel, Alex, Vukčević i Wellington.

Prvo poluvrijeme za Hoffenheim odigrao je i hrvatski nogometni reprezentativac Josip Šimunić. Hoffenheimovi nogometaši u utorak će otputovati na devetodnevni rad u austrijski Leogang, gdje ih, među ostalime, očekuju utakmice protiv Panathinaikosa i Fenerbahcea.