'Trebao sam igrati od prve minute!'

I Tevez ljut: Taktika je bila previše defanzivna!

Poput Cristiana Ronalda, i Carlos Tevez je kritizirao taktiku svog menadžera Sir Alexa Fergusona nakon poraza od Barcelone (2-0) u finalu nogometne Lige prvaka.

Iako je Tevez dobio priliku protiv Barcelone, zamijenivši na poluvremenu Andersona, on smatra da je trebao započeti od prve minute.

'Želio sam započeti od početka protiv Barcelone, ali trener je odlučio drugačije. Da je strategija bila više napadački orjentirana od prve minute, mislim da bi rezultat možda bio drugačiji,' rekao je Tevez koji, prema pisanju The Suna, nakon poraza od Barcelone nije sjeo u avion zajedno sa svojim suigračima, već je odletio za Buenos Aires na okupljanje argentinske reprezentacije za kvalifikacijske susrete za SP 2010. s Kolumbijom i Ekvadorom.

Čini se tako da su Tevezovi dani u klubu s Old Trafforda odbrojani, iako je uprava navodno napokon pristala trajno otkupiti njegovo vlasništvo od tvrtke MSI i plaititi 25.5 traženih milijuna funti.

'Gdje ću igrati u budućnosti će uskoro biti poznato. Moji agenti trenutno vode pregovore i čekam da mi jave novosti,' dodao je ovaj 25-godišnji napadač, za čije je usluge dosad navodno najveće zanimanje pokazao Liverpool.