Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

I Monaco ozbiljno 'zagrizao' na Kranjčara

Nedavno je interes za Niku Kranjčara obznanio i Arsene Wenger, spominjala se i mogućnost produljenja Kranjčarova važećeg ugovora s Portsmouthom do 2013., a Jerome de Bontin, predsjednik AS Monaca, bi Šimiću, Pokrivaču i Leki volio pridodati i još jednog hrvatskog reprezentativca.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Hrvatski trojac koji brani boje četrnaestog kluba Le Championnata sigurno bi s oduševljenjem dočekao dolazak veznjaka reprezentacije i Portsmoutha, no upitno je može li se taj posao realizirati. 

'Bio bih oduševljen njegovim dolaskom, poznajem ga vrlo dobro, prijatelj je mojeg sina. Mislim da je on jedan od najboljih veznih igrača na svijetu i nadam se da ću ga jednog dana uspjeti dovesti u Monaco. Bilo bi sjajno kada bi se taj transfer mogao realizirati već sada u siječnju, no mislim da je ljeto realnija opcija', kazao je De Bontin.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍