I Modrić zabija u prijateljskim utakmicama

Nogometaši engleskog prvoligaša Tottenhama pobijedili su kao gosti u prijateljskoj utakmici novog drugoligaša, Peterborough United s 4-0...

Treći pogodak za Spurse postigao je Luka Modrić u 68. minuti. Modrić je u igru ušao u drugom poluvremenu, a pokrenuo je i akciju kod drugog gola gostiju, koji je postigao Defoe u 66. minuti. Prvi gol za Tottenham zabio je Bent u 35. minuti, a konačnih 0-4 postavio je ruski centarfor Pavljučenko u 75. minuti.

Vedran Ćorluka, drugi hrvatski reprezentativac u redovima Tottenhama, odigrao je samo prvo poluvrijeme.

Momčad Peterborougha prošle je sezone osvojila drugo mjesto u Ligi 1, odnosno trećem razredu engleskog nogometa, čime je izborila iztravnu promociju u Championship ligu.