breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"

Hoffenheim i dalje nezaustavljiv, debakl Olićevog HSV-a

U 11. kolu senzacionalni Hoffenheim nastavio je s pobjeđivanjem. Ovaj put je stradao Karlsruhe. Bayern Muenchen također ulazi u seriju pobjeda, a HSV polako tone, nakon teškog poraza u gostima kod Hannovera.

Hoffenheim je zabio četiri komada Karlsruheu doma, a Ibišević je opet bio dvostruki strijelac, čime je još jednom dokazao da je trenutno najraspoloženiji napadač u Europi.

Prvak Bayern je u Muenchenu svladao sa 3:1 Arminiu Bielefeld i sada je već treći na ljestvici.Golove su zabili Ribery, Podolski i Klose. Iznenađenje je uvjerljiv poraz HSV Hamburga kod Hannovera (0:3). Ivica Olić i Mladen Petrić su igrali cijelu utakmicu.

Schalke 04 je i sa igračem manje slavio sa 2:0 kod zadnjega Energie Cottbusa, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je igrao do 68. minute.

Werder je u Bremenu deklasirao Herthu Berlin sa čak 5:1, u obrani gostiju je cijelu utakmicu odigrao Josip Šimunić, a za domaće je 88. minuti ušao Jurica Vranješ.