breaking news !: USKORO UŽIVO Milanović sazvao izvanrednu konferenciju za medije: Pogledajte što je dočekalo novinare
Varteks i Rijeka podijelili bodove

HNL: Zadar šokirao Splićane, Miše podnio ostavku

Trener Hajduka je nakon blamaže svoje momčadi protiv Zadra podnio ostavku po završetku utakmice. Riječani su u Varaždin stigli bez braće Sharbini. Iako oslabljeni za najbolji dvojac, uspjeli su se othrvati neugodnim Varaždincima i osvojiti vrlo bitan bod...

U prvom poluvremenu igrači obje momčadi su bili rastrčani i željni igre. Nažalost po gledatelje, nedostajalo je jedino pogodaka, a Varteks je bio nešto bliži vodstvu. Najveće šanse u prvih 45 minuta propustili su Mumlek i Jolić.

Nastavak je ponudio bolje izdanje domaćina, što je uskoro bilo naplaćeno prvim pogotkom na utakmici. Strijelac za 1:0 bio je Mujanović. No, da Rijeka ne ode poražena iz Varaždina pobrinuo se Turkalj, koji se dobro snašao i uspio matirati Krkleca.

>> HNL: Dinamo raspucan, prva pobjeda Istre

Na kraju je podjela bodova nekako najrealnija, dok je u posljednjim minutama utakmice Rijeka čuvala aktualni rezultat.

Hajduk je doživio debakl na Poljudu. Nakon solidne predstave protiv Žiline, Splićani su doživjeli najgoru moguću sudbinu. Pred praznim tribinama i s nikakvom igrom Bijelih, Zadrani su otišli kući tri boda.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Edin Šaranović, ali Bijeli su se još dobro i proveli, jer pobjeda gostiju je mogla biti i uvjerljivija.

Zadarska obrana je izdržala sve napade, dok je pred Hajdukom jako teško razdoblje - Miše je poslije susreta dao ostavku.