HNL: Slaven glatko slavio, Lokomotivi 'mali' derbi

U zasad tri odigrane utakmice 11. kola 1. HNL slavili su isključivo domaćini.

Nogometaši Slaven Belupa svladali su pulsku Istru s 3:0 pred 1500 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici. Pobjedu su svojim golovima donijeli Delić u 30., Papa u 43. i Tepurić u 79. minuti

U 'malom' gradskom derbiju Lokomotiva je pobjedom nad Croatijom osvojila tri važna boda u borbi za sredinu ljestvice. Bilo je 3:2, a pobjedu je u 90. minuti iz 11-erca Lokosima donio Antolić. Dva gola (38, 59) za domaćine postigao je Puljić, dok su za goste zabili Položani (57) i Bošnjak (79), a crveni karton zaradio je Jukić u 90. minuti.

Jučer su prvu utakmicu kola odigrali Inter i Zadar, a domaćin je slavio nakon velikog preokreta s 4:3.

Odigrano u petak:
Inter – Zadar (Šarić 27, 42, 90, Dodo 86 / Mitrović 14, Terkeš 29, Šaranović 29)

Subota:
Lokomotiva - Croatia Sesvete 3:2 (Puljić 38, 79, Antolić pen 90 / Položani 57, Bošnjak 79)
Slaven Belupo - Istra 1961 (Delić 30, Papa 43, Tepurić 79)