Domaćini poludjeli

Rijeka u dramatičnom finišu dobila Osijek na Rujevici

Iako su primili gol u 89. minuti za izjednačenje, Riječani su uspjeli uzeti sva tri boda.

Na polupraznoj Rujevici Rijeka je u 26. kolu HNL-a pobijedila Osijek s 2:1 i zadržala priključak s Dinamom koji je ranije svladao Slaven Belupo.

Domaćin je poveo u 52. minuti golom Marija Gavranovića, a gosti su izjednačili u 89. minuti golom Peroševića iz kaznenog udarca.

Mateo Bertoša se u šesnaestercu zabio u Antonija Peroševića, a sudac Fran Jović iz Zagreba je usprkos protestima domaćih igrača ocijenio da je riječ o kaznenom udarcu.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika, Roman Bezjak je u trećoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Rijeci.

Dodajmo kako će 26. kolo biti kompletirano u utorak, odgođenom utakmicom Inter Zaprešić - Hajduk, koja se nije mogla odigrati ove subote zbog snijega napadalog na terenu Diva iz predgrađa.