HNL: Hajduk tone sve dublje

Nastavlja se kriza splitskog Hajduka. U 3. kolu HNL-a 'Bili' su izgubili na gostovanju u Koprivnici od Slaven Belupa rezultatom 2:1.

Početak sezone u Splitu neće pamtiti po dobrome. Nakon poraza od Zadra, remija sa Osijekom i komičnog ispadanja od slovačke Žiline u Europskoj ligi, Hajduk je potonuo i na gostovanju u Koprivnici protiv Slaven Belupa, treće po snazi momčadi HNL-a.

Splićani su dobro započeli utakmicu i na odmor su otišli s prednošću 1:0, nakon lijepog pogotka Ibričića iz slobodnjaka u 38. minuti. Ipak, Koprivničani su u nastavku šokirali goste u samo dvije minute, kada su golovima Posavca i Jurića u 69. i 71. minuti potpuno preokrenuli rezultat.

Hajduk nakon 3. kola HNL-a ima samo 1 osvojen bod i nalazi se na samom dnu. Slaven je pod vodstvom novog trenera Dalića stigao do svoje druge pobjede u prvenstvu.