HNL: Dinamo podbacio u Vinkovcima

Ivankovićev Dinamo zaustavljen je u Vinkovcima, u 15. kolu hrvatske nogometne lige. 'Modri' i 'nebesko-plavi' odigrali su 1:1, a Hajduk će imati priliku smanjiti prednost Dinama na samo bod, pobjedom večeras protiv Rijeke.

Cibalia se pokazala kao pretvrd orah za goste iz Zagreba, koji su se u 40. minuti našli u zaostatku, kada je Tomislav Pavličić nakon sjajnog prodora zabio za 1:0 domaćih. U nastavku dvoboja u igru je ušao Sammir i topovskim udarcem poslao loptu u rašlje za 1:1, no Dinamo nije imao snage za potpuni preokret, pa se trener Ivanković morao zadovoljiti samo bodom.

Slaven Belupo također je doživio novi debakl, ovaj put na gostovanju u Kranjčevićevoj. Zagreb je pobijedio Koprivničane 2:0. Do pobjede je stigao i Inter protiv Croatije iz Sesveta 3:1, a slavio je i Zadar doma protiv Šibenika s minimalnih 1:0.

Zanilmjivo, susret u Varaždinu između nogometaša Varteksa i Osijeka prekinut je u 82. minuti kod rezultata 0:0 zbog guste magle na stadionu Varteksa.

Na tablici HNL-a Dinamo ima 4 boda prednosti ispred Hajduka, ali i utakmicu više, jer Hajduk večeras na Poljudu igra protiv Rijeke.