HNL: Cibalia izbila na drugo mjesto

Vinkovačka Cibalia minimalnom je pobjedom izbila na drugo mjesto Prve HNL. U prvom susretu sedmog kola Cibalia je na gostovanju svladala Zagreb 1:0…

U ne previše zanimljivoj utakmici gosti iz Vinkovaca pobijedili su posljednjeplasiranu momčad prvenstva. A jedini pogodak na utakmici djelo je napadača Barabana, koji je u 85. minuti kaznio jednu pogrešku u obrani domaćina.

Zagreb još uvijek ne zna za bod u novoj sezoni. Iz sedam utakmica ostvarili su isto toliko poraza i već neko vrijeme ne mogu izaći iz krize. Nebesko–plavi nisu bili bolja momčad, ali su strpljivom igrom i čvrstom obranom stigli do tri vrijedna boda.

Pjesnici su krenuli bolje u utakmicu, stvorili nekoliko izglednih prilika tijekom prvoga dijela, ali nije bilo preciznosti. U nastavku su jednakom željom htjeli stići do prvih bodova u sezoni, no na kraju su ostali praznih ruku.