Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

'Hajduk je oduvijek bio moj san'

Nakon što je Dinamo doveo najboljeg juniora susjedne Bosne i Hercegovine Pnadžu, Hajduk je uzvratio dovevši iz Varteksa u svoje redove Marija Sačera - najboljeg igrača juniorske HNL.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

18-godišnji Sačer još uvijek je igrač Varteksa, no klub mu je dopustio odlazak na pripreme sa Splićanima jer mu stipendijski ugovor ističe 30. lipnja.

Tri vijesti o kojima se priča divider Nenad Bjelica "Prvi je favorit" Senzacija na pomolu: Nenad Bjelica postaje izbornik ugledne europske reprezentacije? Zvonimir Boban (Pro)ljetno čišćenje Nastavlja se Bobanova čistka na Maksimiru: Pali su novi otkazi u Dinamu Bruno Petković Sve se glasnije šuška Poznati insajder tvrdi: Petković ima novi klub, evo koliko će zarađivati

'Klubovi se moraju dogovoriti oko uvjeta transfera, a ja se nadam da ću ovog tjedna potpisati profesionalni ugovor s Hajdukom. Do tada sam na Pohorju s Bijelima', rekao je mladi Sačer za Sportske novosti.

Sačer kaže da ga Besek nije stavljao (samo dva nastupa) u prvu momčad jer mu valjda nije bio po ukusu. Mladog je Ludbrežanina htio kupiti češki Slovan iz Libereca čiji je predsjednik već krenuo po njega, no Sačer je čekao i dočekao – Hajduk.

'Predsjednik Slovana me htio dovesti, ali ja sam čekao Hajduk. I dočekao', kaže novi 'bili tić' koji je otkrio kako je netko iz Svetog Đurđa, mjesta pokraj Ludbrega, došao u Hajduk:

'Nije uopće bilo priče o Dinamu, ali da je i stigla ponuda ne bih nijednog trenutka dvojio. Hajduk je oduvijek bio moj san. Još kao desetogodišnjak bio sam u Varaždinu na proslavi Hajdukova naslova prvaka.'

Odšteta za Sačera po propisima UEFA-e je 200 000 eura, no Hajduk će, ukoliko bude bilo potrebno, za mladog Podravca platiti i više. Treba reći i da je transfer realizirao Jako Andabak, najveći pojedinačni dioničar Bijelih.

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍