Miše i dalje nepobjediv

Hajduk pregazio cijelu ligu i osvojio naslov prvaka

Nogometaši Hajduka obranili su naslov dvoranskog prvaka u konkurenciji hrvatskih prvoligaša. Splićani su pobijedili u svih 11 odigranih utakmica, a u finalu su se lako obračunali s domaćim Zadrom.

Hajduk je zbilja deklasirao cjelokupnu hrvatsku nogometnu ligu na dvoranskom prvenstvu održanom u zadarskom Višnjiku. Mišina momčad nanizala je 11 čistih pobjeda, a u samoj završnici Dinamu i Zadru nisu pružili nikakvu šansu.

Hajduk ima izvrsnu dvoransku momčad, koja je u polufinalu protiv Dinama došla do lakog trijumfa. Sjajni Splićani sve su riješili u prvom poluvremenu, kada su golovima Jerteca, Aračića i Ibričića poveli s 3:0. Dinamo je igrao vrlo slabo i nije mogao parirati Hajduku niti u jednom segmentu igre. U drugom dijelu golom Sivonjića 'Modri' su ipak smanjili, ali onda im je Hajdukov golman Tomić rukom zabio u trenutku kad su Zagrepčani izvadili svog vratara. Do kraja je još Pivarić smanjio, pa Jertec bizarnim pogotkom leđima postavio konačnih 5:2.

U finalu je Hajduk još lakše došao do trijumfa. Čak ni izvrsni Zadrani nisu bili dovoljno dobri da bi parirali Mišinoj momčadi. Već u prvom poluvremenu golovima Linića i Oremuša Hajduk je došao do sigurno vodstva, da bi u drugom izvrsne golove zabili Ibričić i Tičinović, i domaćinu više nije bilo spasa. Na kraju je završilo 4:2 za Hajduk.

Miše je tako nastavio svoju nevjerojatnu pobjedničku seriju. Naime, otkad je on preuzeo Hajduk Splićani nisu izgubili niti jednom!

Spomenimo i da je Dinamo osvojio treće mjesto pobjedom nad Zagrebom nakon kaznenih udaraca, a dvoboj su obilježili i navijačko divljanje na tribinama te potpuno nepotrebna bakljada usred dvorane u kojoj će se još ovog mjeseca igrati utakmice SP-a u rukometu.