Super Mario u formi

Gol i asistencija Mandžukića, Juveov veliki korak prema Scudettu!

Stara dama je upisala laganu pobjedu uz značajan doprinos hrvatskog napadača.

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je bez previše problema porazio Genou 4:0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je pogodak i upisao asistenciju.

Juve je lagano stigao do pobjede protiv Genoe koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Torinska Stara dama je već u prvom poluvremenu zabila tri gola, a u nastavku potvrdila pobjedu s još jednim golom.

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti nakon što je Ezequiel Munoz gurnuo loptu u vlastitu mrežu. Samo minutu kasnije Paulo Dybala je zabio za 2:0, a u 41. minuti među strijelce se upisao i Mandžukić. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone. U drugom dijelu pogodak za Juve zabio je i Leonardo Bonucci u 64. minuti na dodavanje hrvatskog napadača koji je igrao do 82. minute.

Mandžukić je treći Hrvat koji je bio strijelac u ovom kolu Serie A (prethodno je Stipe Perica zabio za Udinese i Ivan Perišić za Inter).