General Von Soldo startao trijumfom na klupi Koelna

Pobjeda 3-1 kojom je Zvonimir Soldo debitirao na klupi Kölna, u prijateljskoj utakmici protiv niželigaša SG Schneifela, zadovoljila je hrvatskog stručnjaka

Apsolutni junak utakmice bio je Nigerijac Manasseh Ishiaku strijelac uvodna dva pogotka na utakmici. Na njegove podvige iz 35. i 36. minute utakmice nadovezao se Adil Chihi pet minuta nakon početka drugoga poluvremena.

'Želio sam dobiti uvid u momčad. Bilo je zadovoljavajuće, ne sve, ali dosta toga,' kazao je Soldo nakon susreta.

Ipak, glavna priča Kölna je povratak Lukasa Podolskog, nogometaša za kojim cijeli grad luduje i zbog kojeg će se tražiti karta više.

Njemački je nogometni reprezentativac, jasno, oduševljen prijemom, no ipak je morao koristiti pomoć petorice zaštitara koji su udaljavali njegove pristaše da ne ostvaruju preveliku bliskost.

Svejedno, odvojio je pola sata vremena, dok su ostali suigrači sjedili u autobusu, i ispisao mnoštvo autograma nakon utakmice.