'Odigrali smo jako dobro'

Futsal Dinamo osmicom do finala Kupa, a sada spektakl u Ciboni!

U polufinalu hrvatskog kupa regije Sjever u futsalu momčad Dinama ostvarila je visoku pobjedu nad Rugvicom, završilo je 8:2.

Bio je to susret u kojem je vodeća momčad Druge HMNL sjever dominirala od prve do zadnje minute, a već je na poluvremenu imala vodstvo 5:0.

''Odigrali smo jednu jako dobru utakmicu, ali moramo biti pošteni i priznati kako nam se danas poklopilo dosta stvari. Gotovo svi naši udarci koje smo uputili prema golu gostiju urodili su pogotkom, a kada vas tako krene, utakmica obično odlazi samo u jednom smjeru'', rekao je trener Dinama Mate Čuljak.

U finalu regije sjever Dinamo će igrati protiv aktualnog prvaka Alumnusa, a taj će se susret igrati u ponedjeljak u Draženovu domu. Novi spektakl je zajamčen... (Agencija VLM)