rođeni zagrepčanin

Heroj pobjede nad Dinamom: 'Pokazali smo hajdučko srce'

Fran Tudor svojim je golom donio veliko slavlje navijačima Hajduka.

Nakon dvije i pol godine Hajduk je uspio pobijediti Dinamo i to pobjedničkim golom Frana Tudora s početka susreta. Nakon pogreške obrane Modrih, Tino Sven Sušić je sjajno pronašao mladog Tudora koji je sam izbio pred Eduarda i pogađa za erupciju na Poljudu.

''Sušić me fenomenalno pronašao i ja sam napravio samo svoj dio posla'', rekao je Tudor nakon susreta, prenosi Dalmatinski portal.

Tudor je na kraju umalo dokrajčio Modre pogodivši gredu.

''Bili smo bolji svih 90 minuta i mogli smo slaviti i uvjerljivije. Odigrali smo baš hajdučki.''

Igrači Hajduka izgledali su puno borbenije nego prije pet dana u prvoj utakmici polufinala Kupa kada su Modri pobijedili s 2:0.

''Pokazali smo hajdučko srce i zasluženo pobijedili'', rekao je rođeni Zagrepčanin koji je dio juniorskog staža proveo u Dinamu, no većinom u NK Zagrebu prije odlaska u Panathinaikos i na kraju dolaska u Hajduk.

Napokon su nogometaši Hajduka tradicionalno pred Torcidin 'sjever' otišli slaviti i u derbiju.

''I mi i oni bili smo sjajni svih 90 minuta i na kraju smo se zajedno veselili. U Zagrebu u uzvratu Kupa možemo ponoviti ovakvu utakmicu'', poručio je 20-godišnji veznjak.