Igrao i Kalinić

VIDEO Brozovićev gol za Inter, Fiorentina u 91. do preokreta!

Dugo su Nerazzurri vodili pogotkom hrvatskog reprezentativca da bi na koncu ostali bez ičega.

U posljednjem susretu 25. kola Serie A Fiorentina je na stadionu Artemio Franchi pobijedila Inter 2:1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Hrvatski je veznjak je svoj treći ligaški pogodak ove sezone zabio u 26. minuti na asistenciju Rodriga Palacija. Izjednačio je Borja Valero u 60. minuti, a pobjednički pogodak za Viole zabio je Khouma El Hadji Babacar u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Fiorentini je put do pobjede olakšalo isključenje suparničkog braniča Alexa Tellesa u 82. minuti. U trećoj minuti sudačke nadoknade isključen je i Mauro Zarate kod Fiorentine.

Nikola Kalinić je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, dok je Milan Badelj i dalje izvan stroja zbog ozljede. Kod Intera je Brozović odigrao svih 90 minuta, a osim što je postigao pogodak, zaradio je i žuti karton u 68. minuti. Ivan Perišić je ušao u igru 20 minuta prije kraja dvoboja.