Stoke teško oštećen

VIDEO Falcao, sudac i Fortuna spasili ManUtd od poraza

Manchester United izvukao je remi (1:1) na gostovanju kod Stokea u 20. kolu Premiershipa...

U prvoj utakmici 20. kola Engleske lige Stoke City i Manchester United su odigrali 1-1, pa su gosti propustili priliku približiti se vodećima Chelseaju i Manchester Cityu.

Stoke City - Manchester United 1:1 , all goals... by luffyxguts

U uzbudljivoj "novogodišnjoj utakmici" obje momčadi su propustile veliki broj prilika, no ostali su samo na po jednom postignutom zgoditku.

Stoke je poveo već u 2. minuti kada je nakon kornera udarac glavom Petera Croucha Ryan Shawcross proslijedio u mrežu, a United je izjednačio u 26. minuti na sličan način.

Također nakon kornera Michael Carrick je pronašao Kolumbijca Radamela Falcaa kome nije bilo teško iz blizine pogoditi mrežu.

Stoke je tijekom utakmice imao više šansi za pogodak, Peter Crouch je u drugom dijelu pogodio vratnicu, a domaćinu nije dosuđen ni čisti jedanaesterac kada je nakon Crouchova udarca glavom Chris Smalling  zaustavio rukom loptu u šesnaestercu Uniteda.

United na trećem mjestu sada ima 37 bodova, šest manje od Manchester Citya i devet manje od lidera Chelseaja.

Manchester City danas dočekuje Sunderland, dok Chelsea gostuje kod Tottenhama.