breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Živahna prijateljska

VIDEO 'Rat' Chelseaja i Liverpoola, užasan start Fabregasa za direktni crveni

Chelsea je pobijedio Liverpool s 1-0 u prijateljskoj utakmici igranoj u Pasadeni...

Gary Cahill bio je strijelac jedinog pogotka u prijateljskoj utakmici između Chelseaja i Liverpoola. No, više od toga pozornost je privukao direktni crveni karton Cesca Fabregasa. Španjolski veznjak pretjerao je sa startom na novog braniča Liverpoola Estonca Ragnara Klavana.

Novi menadžer Chelseaja Antonio Conte barem bi trebao biti zadovoljan borbenošću i željom svog veznjaka. Fabregas je neoprezno startao u 70. minuti, što je mogao biti i rezultat umora, s obzirom na fazu priprema uoči nove sezone.

Međutim, prije nego je Fabregas isključen čak pet igrača zaradilo je opomenu. Među njima i strijelac Cahill, koji je prema navijačima Liverpoola trebao napustiti igru u prvom poluvremenu.

Bilo je to daleko od prijateljske utakmice što pokazuje da nas čeka uzbudljiva sezona u Premierligi, dok će bivši igrač Arsenala i Barcelone propustiti iduću utakmicu Chelseaja protiv Real Madrida.