breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Sjajni Payet

VIDEO West Ham gubio pa 'petardom' prošao u četvrtfinale FA kupa!

Nogometaši West Hama, koje vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA kupa...

West Ham se plasirao u osminu finala FA kupa nakon što je na gostovanju uvjerljivo pobijedio drugoligaša Blackburn 5-1.

Domaćin je poveo golom Bena Marshall u 20. minuti, no West Ham je do kraja poluvremena okrenuo rezultat golovima Viktora Moses (26) i Dimitrija Payeta (36). U drugom dijelu Bilićeva momčad je zabila još tri gola, a strijelci su bili Emmanuel Emenike (64, 85) i Payet (90+2).

Oba sastava završila su utakmicu sa po 10 igrača. Kod Blackburna je u 55. minuti isključen Chris Taylor, a kod Bilićeve momčadi Cheikhou Kouyate u 75. minuti.