breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Everton zaustavio 'Crvene vragove'

Manchester United nije uspio doći do pobjede na gostovanju kod tradicionalno neugodnog Evertona. Iako su 'Crveni vragovi' poveli golom Fletchera, domaći su izravnali i susret je završio 1:1.

Nakon nekoliko uzastopnih pobjeda, Alex Ferguson se ponovo mora suočiti s gubitkom bodova. Na Goodison Parku, protiv liverpulskog kluba Evertona, United je igrao dobro u prvom poluvremenu, no u nastavku su pali i podjela bodova najpošteniji je ishod ovog dvoboja.

Manchester je do prednosti došao u 27. minuti, kada je Darren Fletcher sjajno realizirao jedno fino dodavanje Ryana Giggsa. Domaći su se probudili tek u drugom poluvremenu, i u 63. minuti preko Fellainija postavljaju krajnji rezultat utakmice.

Fergusonovi glavni rivali igraju sutra: Arsenal u gostima kod West Hama, a Chelsea i Liverpool igraju međusobno na Stamford Bridgeu. Koliki će Unitedov zaostatak biti za vodećima, ovisit će o ishodu tih utakmica.