Euroliga: Unicaja zaustavila Cibonu

Košarkaši Cibone upisali su prvi poraz u A skupini Eurolige. U dvoboju četvrtog kola Vukovi su izgubili u Malagi od Unicaje 67:77 (16:19, 12:23, 20:14, 19:21).

Cibonina nepobjedivost u Euroligi završena je na vrućem gostovanju u Malagi. Iako nisu loše igrali, Zagrepčani nisu uspjeli iznenaditi favoriziranu Unicaju, koja na domaćem terenu rijetko gubi utakmice.

Perasovićeva momčad vodila je tek jednom u cijeloj utakmici, i to u drugoj četvrtini. Već do poluvremena se Unicaja odvojila na 14 razlike (42:28), što se pokazalo nedostižnim. U nastavku je Cibona u dva navrata stigla do -5, ali svježine za potpuni preokret nije bilo. Domaći su se na kraju ponovo odvojili i upisali sigurnu pobjedu 77:67.

U redovima Cibone najviše se istakao Rawle Marshall, koji je pogodio čak 7 trica, ukupno 25 poena.

Cibona i dalje ima respektabilnih 3-1 u Euroligi, a u sljedećem kolu za tjedan dana doma dočekuje talijanski Avellino.