breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

VIDEO Turci poput amatera: Pogledajte kako su izigrani u Azerbajdžanu!

Nogometaši Azerbajdžana u Bakuu su pobijedili Tursku 1-0 u srazu četvrtog kola skupine A kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini...

Njemački trener domaće momčadi Berti Vogts nadmudrio je tako Nizozemca na klupi Turaka Guusa Hiddinka, čija se momčad propisno izblamirala samo četiri dana nakon neugodnog poraza (3-0) od Njemačke u Berlinu. Gol odluke za domaće je zabio Rašad Sadihov u 39. minuti.

Iako su Turci držali loptu u posjedu, najbolje su prilike tijekom cijelog dvoboja imali domaći. Stopostotne su tako situacije propustili Džavadov u devetoj, Čertoganov u 54. i Abušev u 76. minuti.

Nakon dviju uvodnih pobjeda, Turci su tako u uvodnoj fazi kvalifikacija pretrpjeli dva neugodna poraza.

Mađari su pobjedom (2-1) nad Finskom u Helsinkiju došli na čelo skupine E. Sva je tri boda gostima donio napadač nizozemskog PSV-a Balazs Dzsudzsak u doslovno posljednjoj sekundi posljednje minute (četvrte) sudačke nadoknade utakmice. Pogodio je iskosa s ruba 16-erca fantastično precizno suprotni kut domaćeg vratara Jussija Jääskeläinena, čuvara mreže Premierligaša Boltona.

Igrače Sandora Egervarija u vodstvo je doveo Adam Szalai, napadač njemačkog lidera Mainza, u 50. minuti, a na 1-1 je u 86. izjednačio napadač Hannovera Mikael Forssell.