VIDEO Grci skinuli Hrvate s vrha: 'Srčanost je zaslužna za sve!'

Izbornik grčke nogometne reprezentacije Fernando Santos mogao je zadovoljno trljati ruke nakon tijesne 1-0 gostujuće pobjede nad Maltom u kvalifikacijskom ciklusu za Europsko prvenstvo 2012. godine...

Vassilis Torossidis zabio je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade jedini gol koji je Grcima donio tri boda s Malte i prvo mjesto u skupini F nakon pet kola budući je Hrvatska istovremeno poražena na gostovanju kod Gruzije 1-0.

''Rekli smo igračima uoči utakmice da će Malta biti vrlo defenzivna i imati samo dva igrača naprijed u kontranapadima. Igrali su upravo onako kako smo očekivali, ali nismo uspjeli odgovoriti na to,'' rekao je Santos.

''Imali smo velik posjed lopte i dvije ili tri poluprilike, ali ništa više od toga. Na poluvremenu sam objasnio igračima što želim od njih i malo podigao glas. Na kraju smo uspjeli pobijediti jer smo igrali strastveno i srčano, borili smo se do samog kraja. Bila je ovo naša najlošija kvalifikacijska utakmica dosad,'' dodao je grčki izbornik.