Reprezentacije Belgije i Austrije odigrale su najuzbudljiviju utakmicu u dosadašnjem dijelu kvalifikacija za Euro 2012.

Vrlo dramatičnu utakmicu odigrale su u A skupini u Bruxellesu Belgija i Austrija, bilo je 4-4! Gosti su do 87. minute vodili s 3-2, a na kraju su spasili jedan bod pogotkom Harnika u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Belgija je povela u 11. minuti golom Vossena, no, Schiemer u 14. i Arnautović u 29. minuti poentirali su za preokret i vodstvo gostiju. Izjednačio je Fellaini u 47. minuti, a Schiemer je svojim drugim pogotkom u 62. minuti ponovno doveo goste u vodstvo.

No, Scharner je u 68. minuti dobio crveni karton, a Belgija je brojčanu prednost okrunila golovima Ogunjimija u 87. minuti i Lombaertsa u 90. Ipak, Harnik je uspio pogoditi za bod Austrije, koja je druga na ljestvici sa 7 bodova iz tri susreta. Vodeća je Njemačka s maksimalnih 12 bodova iz četiri ogleda, dok je Belgija u istom broju nastupa osvojila samo 4 boda.