VIDEO Benzema: Nikad važniji gol; Safet Sušić: Život ide dalje

'Ovo je bio moj najvažniji pogodak u dresu reprezentacije', izjavio je Karim Benzema nakon 2-0 pobjede francuske nogometne reprezentacije na gostovanju kod Bosne i Hercegovine...

Zabio ga je napadač madridskog Reala u 72. minuti utakmice da bi konačan rezultat susreta u Sarajevu postavio Chelseajev Florent Malouda šest minuta kasnije.

'U petak smo protiv Bjelorusije propustili doći do domaće pobjede, a slijedio nam je težak gostujući ispit. Pokazali smo zajedništvo i to je dobar zalog za budućnost. Lijepo je potići gol u velikim utakmicama koje sa sobom donese teret pritiska. Ipak, odigrali smo dobro i to svi.'

'Meni su 22 godine i preda mnom je još mnogo dokazivanja. Znao sam da moram biti na visini zadatka i iskoristiti šanse', kazao je Benzema.

Da su "tricolori" bili bolji nakon utakmice je potvrdio i izbornik BiH reprezentacije Safet Sušić:

'Nema se mnogo što za reći osim da je pobijedila bolja momčad i da joj čestitamo. Dominirali su tijekom cijeloga susreta i stvorili veći broj izglednih prilika. Život ide dalje, bit će još utakmica.'