Đalović se bacio na Cicu

Crna Gora skoro pobjegla Englezima: 'Ohrabruje nas rezultat iz Londona'

Hrvatski trener na klupi crnogorske nogometne reprezentacije Zlatko Kranjčar nije bio nezadovoljan ishodom susreta s Bugarskom (1-1) u Podgorici u sklopu kvalifikacijske skupine G za Euro 2012. godine...

Iako je Crna Gora ukupno bila bolja momčad, te je imala i vodstvo golom Đalovića iz 53. minute, u 66. minuti je Ivelin Popov spasio jedan bod. Na taj način je Kranjčarova reprezentacija propustila izbiti sama na vrh ljestvice ispred Engleza koji su odigrali tek 2-2 sa Švicarcima na Wembleyju.

''Bili smo dobri i kvalitetni, a ovaj rezultat nam odgovara. Jedna nesmotrenost u drugom poluvremenu koštala nas je izjednačenja. Igrači su željeli pobjedu, ali vidi se umor zbog kraja sezone i to nam je možda oduzelo snagu. Rezultat iz Londona ohrabruje Crnu Goru, te smo i dalje u igri za prvo i drugo mjesto'', rekao je Kranjčar, čija Crna Gora nakon pet odigranih utakmica ima 11 osvojenih bodova, jednako kao i prvoplasirana Engleska.