Ukrajini se loše piše

Englezi i dalje gaze: 4:0 protiv Slovačke!

Capellova Engleska ne posustaje. U prijateljskoj utakmici na Wembleyju engleski nogometaši deklasirali su Slovačku rezultatom 4:0, a strijelci su bili Heskey, Rooney i Lampard.

Vodeća momčad naše kvalifikacijske skupine za SP 2010. godine uoči važne utakmice s Ukrajinom lagano se zagrijala u prijateljskoj sa Slovačkom: laka pobjeda 4:0 dat će samopouzdanja Capallovim nogometašima, koji bi se vrlo lako mogli prošetati kvalifikacijama za južnoafričko prvenstvo.

Na Wembleyu su Englezi poveli golom Heskeya u 7. minuti, da bi strijelac ubrzo bio zamijenjen zbog ozljede, a Gordi Albion tek je u završnici napunio mrežu gostiju do vrha, golovima Rooneya u 70. i 92. minuti te Lamparda u 82.

Spomenimo i da je u drugom poluvremenu u igru je ušao i 33-godišnji David Beckham kojemu je to bila 109. utakmica za englesku reprezentaciju čime je oborio rekord legendarnog Bobbya Moorea. Rekord je proslavio asistencijom za prvi zgoditak Rooneya.

Tako je Capello nakon poraza od Španjolske u posljednjoj prijateljskoj utakmici 0:2 vratio svoju momčad na pravi put, ali pravi ispit na rasporedu je u srijedu.