breaking news !: Strani mediji se raspisali o Hrvatskoj: Ustavni sud blokirao Milanoviću put za sastavljanje vlade, ali kad bi mu to uspjelo...
Pravi povratak na vidiku

Eduardo odigrao svih 90 minuta za rezerve Arsenala

Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva odradio je svih 90 minuta u susretu rezervi Arsenala i Stoke Cityja. Iako nije zabio 'mrtvu' priliku, Dudu je potvrdio kako je potpuno spreman za prave utakmice.

Utakmica na Britannia Stadionu okončana je remijem 2-2 i to nakon što je Jack Wilshere pogodio u 73. minuti (drugi gol na utakmici) unatoč tome što je Arsenal igrao s igračem manje nakon isključenja Marka Randalla šest minuta prije toga.

Eduardo je bio rastrčan, mnogo se nudio i nije bježao od duela, no nije niti uspio poslati u mrežu loptu sa nekih pet metara u situaciji kada je bio sam pred protivničkim vratarom.

Zbilo se to u 40. minuti susreta, u 87. je, pak, postigao gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.