Drama u Zadru

Dva penala za Zagreb na Stanovima: Do boda u 95. minuti!

Zagreb je izvukao remi (2:2) na Stanovima protiv Zadra...

U četvrtom kolu HNL-a Zadar i Zagreb na Stanovima su podijelili bodove, utakmica je završila 2:2. Gosti su poveli u 11. minuti, Muić je igrao rukom, a sudac pokazao na bijelu točku. Siguran realizator bio je Jurendić. U Samoj završnici prvog dijela Zadar je izjednačio preko Weitzera, nakon asistencije Hrgovića.

Nakon deset minuta drugog dijela uslijedio je preokret, Ivančić je iskoristio Terkešovu asistenciju i doveo Zadar u vodstvo.

A kad su svi očekivali kraj susreta, duboko u sudačkoj nadoknadi novi jedanaesterac za Zagreb. Jerbić je napravio prekršaj nad Krovinovićem, a Jurendić je ponovno bio siguran.

Zagreb i Zadar imaju isti broj bodova (četiri) te zauzimaju petu i šestu poziciju.

Na vrhu su Dinamo i Rijeka sa po devet bodova, dok je treći Split s pet. (Agencija VLM/Hina)