Dajmo da igra

Dudu: Dajte mi utakmica i bit će još golova

Napadač Arsenala i hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo da Silva zabio je u svojoj prvoj predsezonskoj utakmici za Topnike dva pogotka, no Dudu kaže kako je to tek početak.

Eduardo je tresao mrežu prvoligaša Szombathelyi Haladasa u visokoj 6-0 pobjedi u 24. minuti prizemnim udarcem ljevicom i pet minuta prije kraja prvog poluvremena iz slobodnog udarca, da bi ga Arsenalov strateg Arsene Wenger zamijenio u 62. minuti.

Uživo su njegov nastup pratili i izbornik hrvatske reprezentacije Slaven Bilić i njegov pomoćnik Nikola Jurčević, koji su bili oduševljeni igrom koju je prikazao, a zadovoljan je bio i Dudu.

'Vrlo sam sretan. Bila je to velika utakmica za mene i nadam se da ću u budućnosti biti sve bolji', rekao je Eduardo, koji je tada upitan ima li istine da je tijekom predsezone imao novih problema s ozljedama.

'Ne, odrađujem 100-postotno treninge, spreman sam i trebala mi je ova predsezona. Sve je u redu, osjećam se dobro, treba mi još utakmica, ali nadam se da ću ponoviti sezonu kakvu sam imao prije dvije godine.'

Tada je Dudu upitan za komentar golova koje je zabio.

'Bili su to dobri golovi i nadam se da nisu bili posljednji, da će ih biti još', bio je kratak hrvatski napadač, koji je na kraju odgovorio koji su njegovi ciljevi u novoj sezoni.

'Nadam se da ćemo osvojiti neki naslov', rekao je Dudu.