Uzvrat za 2 tjedna

Hajduk opet bez pobjede protiv Splita: Odluka pada u Parku mladeži

Hajduk i Split odigrali su na Poljudu, u prvoj utakmici polufinalu Kupa, bez pobjednika 1:1, tako da će odluka o finalistu pasti za 2 tjedna...

Po drugi put u samo četiri dana Split je Poljud napustio uzdignute glave. Nakon pobjede u prvenstvu, Split je u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa odigrao 1:1, što mu daje velike šanse da u uzvratu za dva tjedna, na svom Parku Mladeži, izbori veliki finale.

Utakmica je 30-ak minuta bila prilično mirna, a onda se sve zanimljivo dogodilo unutar tri minute. Zoran Nižić blokirao je jedan udarac rukom i sudac Domagoj Vučkov pokazao je na 11 metara. Precizan je bio Ante Erceg.

Samo dvije minute kasnije Tino Sven Sušić dovršio je akciju u kojoj je  Anton Maglica napravio sav posao.

U nastavku su obje momčadi imale po jednu priliku za pogodak, no nisu je iskoristili.

Uzvrat će Split i Hajduk igrati za dva tjedna u Parku mladeži.