Dinamo teškom mukom slavio protiv Zadra

Aktualni je prvak i nakon 27. kola zadržao vodeće mjesto na ljestvici HNL-a. Bod su ispred Hajduka, no mogli su protiv Zadra ostati bez prednosti, jer igra koju su prikazali nije bila na razini koja se od njih očekuje.

I dok trener Jurčić svaki put iznova govori o svojim idejama u kojima bi Dinamo 'gazio' protivnike, na terenu se događa nešto sasvim drugo. Pobjeda protiv Zadra 2:0 došla je više sretno nego spretno, jer tko zna što bi bilo da obrana Zadra nije poklonila gol Bišćanu u 57. minuti. Istina je da Zadar nije imao baš ništa od igre, ali bunker je izdržavao do te kardinalne pogreške.

Mario Mandžukić pobrinuo se da se malo ušminka večerašnja predstava golom u 90. minuti, no činjenica je da se Modri muče, baš kao što se Hajduk mučio u prvenstvu do današnjih 5:0 protiv sesvetske Croatije.

Na Maksimiru se večeras okupilo jedva 2 000 navijača domaćina te omanja skupina zadarskog Tornada. Bad Blue Boysi ponovo su bili u podijeljenom izdanju, pa dok su jedni pjevali, drugi su vrijeđali izvršnog dopredsjednika Mamića.