Mamić ne može biti zadovoljan

Dinamo se napromašivao protiv Splita: Presudila čarolija Čopa!

Dinamo je slavio u međusobnom dvoboju dvoje naših euro predstavnika, a pobjedu protiv Splita donio je spektakularan potez Duje Čopa...

'Modri' su slavili na Maksimiru u 5. kolu Prve HNL s 1-0 protiv Splita! Strijelac jedinog gola bio je Duje Čop u 45. minuti kada je udarcem s 20-ak metara pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Vukovića. Bio je to već njegov šesti pogodak u pet utakmica.

Međutim, Zoran Mamić ne može biti zadovoljan uoči puta u Rumunjsku u sklopu play-offa Europske lige protiv neugodnog Petrolula. Dinamo se ispromašivao, a nova pojačanja nisu se predstavila u najboljem svjetlu, iako je još rano za ozbiljnije ocjene.

Presudila je a kraju individualna kvaliteta, Čopov sjajan potez koji je zasjeo u lijevi gornji kut Vukovićeva gola. Bilo je to baš na samom kraju prvog poluvremena, kojeg ćemo pamtiti po tom pogotku. I možda po sumnjivoj situaciji nakon što je Šimunić u jednom momentu čini se dohvatio loptu rukom.

Ono što može zadovoljiti 'modre' jest da su rutinski stigli do pete pobjede.

Dinamo je vodeći na ljestvici s maksimalnih 15 bodova, tri više uz utakmicu više od druge Rijeke, dok je Split četvrti s pet bodova. Treći je Hajduk sa sedam bodova.