Teškom mukom

Je li to veliki povratak? Dinamov dragulj donio važnu pobjedu u gostima

U utakmici 14. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Dinama pobijedili Inter s 1-0 (1-0).

Hrvatski prvak je teškom mukom slavio u Zaprešiću i to pogotkom postignutim već na početku susreta.

Dinamo je poveo u 9. minuti nakon preciznog udarca Ante Ćorića, a u 30. minuti igrač domaćina Jakov Puljić je pogodio vratnicu. U nastavku je Dinamo čuvao prednost, dok Inter nije mogao do izjednačenja.

Ćoriću je to drugi pogodak u zadnje dvije utakmice nakon što je bio strijelac i u Kupu protiv Bjelovara.

Dinamo je drugi s 32 boda, tri manje od vodeće Rijeka koja ima 35 i utakmicu manje, dok je Inter na šestom mjestu s 12 bodova.

Utakmica se igrala na stadionu ŠRC Zaprešić pred 1.500 gledatelja, a sudio je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.