Na dan kad je propao sastanak čelnih ljudi HNS-a, predstavnika Hajduka, Grada Splita i ministarstva sporta, splitskom je klubu izrečena kazna za neodigrani derbi. Slučajno ili ne, procijenite sami.
Tri vijesti o kojima se priča
No, to nije jedina slučajnost. Dinamova službena stranica objavila je kako je na isti dan predsjednik Dinama 'Mirko Barišić ugostio predstavnike NK Hajduk'. Ovu, zbog trenutne situacije u hrvatskom nogometu, pomalo bizarnu objavu, prenosimo u cijelosti:
''Predsjednik GNK Dinamo g. Mirko Barišić ugostio je u modrom klubu u četvrtak, 18. prosinca, drage goste i prijatelje iz NK Hajduk iz Širokog Polja pokraj Đakova.
U prostorijama kluba predsjednik Barišić održao je sastanak s predstavnicima kluba osnovanog davne 1935. godine kako bi se ispitale mogućnosti za odigravanje utakmice u čast 80 godina postojanja tog poznatog slavonskog nogometnog kluba. Na sastanku su u ime NK Hajduk iz Širokog Polja pristuni bili predsjednik g. David Milić te članovi uprave g. Bagarić i g. Eržić.''
Što su htjeli na Maksimiru dobiti ovime, također procijenite sami…