Na asistenciju Messija

Ludi finiš derbija: Costa načeo Barcu, Dembele spasio bod i vrh Primere

Nevjerojatno velika gužva vlada u vrhu ljestvice španjolskog prvenstva...

Diego Costa zabio Barceloni (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U velikom derbiju 13. kola Primere Atletico Madrid i Barcelona su odigrali 1:1, a Barcelona se poraza spasila golom Ousmanea Dembelea u zadnjoj minuti.

U prvom dijelu nije bilo niti jedne prilike, a niti drugo poluvrijeme nije ponudilo bolji nogomet, ali su gledatelji ipak vidjeli golove. U 75. minuti Atleticu nije dosuđen kazneni udarac nakon očitog igranja rukom Vidala u Barcinom kaznenom prostoru, a u 77. minuti Atletico ipak postiže gol - nakon kornera Diego Costa u padu glavom šalje loptu u mrežu. I kada se očekivala pobjeda domaćina, u 90. minuti Lionel Messi je pronašao Francuza Dembela, koji prizemnim udarcem "probija" vratara Jana Oblaka.

Ivan Rakitić zbog kartona nije bio u sastavu Barcelone.

Barcelona vodi s 25 bodova, Atletico je drugi s 24, a treća Sevilla ima 23 boda i sutrašnjom se pobjedom protiv Valladolida može vinuti na vrh.

VIDEO ----> Atletico Madrid - Barcelona 1:1