breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
Gužva na začelju

Dejan Radonjić s dva gola srušio Splićane

S dva postignuta gola u posljednjih šest minuta susreta Istra 1961 je slomila Split i u susretu 11. kola Prve HNL ostvarila pobjedu 2-0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Dejan Radonjić koji je splitska vrata zatresao u 84. i 86. minuti. Napadač Dinama na posudbi u Istri stigao je do brojke od pet golova ove sezone.

Danas je odigrana i utakmica između Osijeka i Zadra, a slavio je Osijek 4-1 ostvarivši prvu pobjedu nakon tri uzastopna poraza. Strijelci za domaći sastav bili su Mešanović (29, 50), Novaković (61) i Baraban (85), dok je pogodak za goste zabio Ikić (66). Osim što je prekinuo seriju od tri poraza, Osijek je postigao i prve golove nakon četiri susreta u kojem nije pronašao put do suparničke mreže. Za Zadar je ovo bio drugi uzastopni poraz.

Na ljestvici vodi Dinamo s 26 bodova, Rijeka je druga s 24, a Hajduk je treći sa 15 bodova. Današnji pobjedama Osijek i Istra su prepustili začelje Slaven Belupu.