i to dva puta

VIDEO Posramljen i na stražnjici: Ronaldo o ovome nije mogao ni sanjati

Real Madrid glatko je riješio Eibar uoči dolaska Wolfsburga u Ligi prvaka...

Cristiano Ronaldo upisao je pogodak i dvije asistencije u visokoj 4:0 pobjedi protiv Eibara u 32. kolu španjolske Primere. Real Madrid postigao je sva četiri pogotka u prvih 40 minuta utakmice, a onda je stao.

Ronaldo je asistirao u 18. i 39. minuti, a sam je zatresao mrežu u 19. U drugom poluvremenu je 'usporio', vjerojatno čuvajući se za uzvratni susret četvrtfinala Lige prvaka u utorak, u kojem mora nadoknaditi 0:2 protiv Wolfsburga ako želi u polufinale.

Najneugodniji trenutak za Portugalca i udarac na njegov ego dogodio se u nastavku utakmice kada je obrambeni igrač Eibara, slučajno ili namjerno, u razmaku od par sekundi dva puta gurnuo loptu kroz noge ponajboljem nogometšu svijeta. Da stvar bude gora, Ronaldo je nakon drugog guranja kroz noge završio na travnjaku na stražnjici...

Tu manju neugodnost Portugalac je sigurno već zaboravio i okrenuo se Wolfsburgu, no branič Eibara još će dugo pamtiti ovaj trenutak.