Ćorluka nakon gola: Nisam uživao, ne volim igrati glavom!

Vedran Ćorluka postigao je svoj prvi prvenstveni pogodak za Tottenham na gostovanju kod Boltona (2-2), ali, kako kaže, 'nije uživao u ljepoti igre'...

Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka postigli su prvijence u dresu Tottenhama u Premiershipu. Spursi su na gostovanju kod Boltona u 8. kolu Premiershipa osvojili jedan bod najviše zahvaljujući dvojici hrvatskih reprezentativaca. Kranjčar je zabio vrlo lijepi gol u 34. minuti za 1-1, a u 73. minuti je izveo korner s desne strane nakon kojeg se i Ćorluka upisao u strijelce za konačnih 2-2.

Ćorluka je protiv Boltona zabio svoj prvijenac za Tottenham

Na pitanje novinara BBC-ja da li je uživao u utakmici, Ćorluka je odgovorio: 'Ne, nisam baš uživao u utakmici koja je bila dosta tvrda, fizička utakmica. Ja jesam obrambeni igrač, ali ipak volim kada se igra malo ljepši nogomet. No, oni su zaigrali tvrdo, mi smo se tome prilagodili i odgovorili na isti način. No, ne mogu reći da je bila jako lijepa utakmica.'

Hrvatski reprezentativac je odgovorio i na pitanje kako se osjeća nakon svog prvijenca u dresu Spursa. 'Ovo je moja druga sezona u Tottenhamu, a dosad baš i nisam imao prilika za postizanje golova. Svaki igrač voli zabiti gol, pa tako, naravno, i ja', izjavio je Ćorluka.

>> VIDEO: Kranjčar i Ćorluka strijelci za Tottenham!

Novinar ga je poslije upitao jesu li uvježbavali na treningu akciju kakvu su demonstrirali prilikom drugog pogotka. 'Ne, nismo, ja baš ne volim igrati glavom. Naprosto sam se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i postigao dobar gol. Sretan sam zbog tog gola i mogu sada u njemu uživati, ali samo kratko vrijeme', zaključio je hrvatski reprezentativac.