Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Ćorluka iznesen s terena u nesvijesti!

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka teško je stradao u nespretnom sudaru s golmanom vlastite ekipe Gomesom, u utakmici Tottenhama i Stoke Cityja. Iznesen je s terena u nesvijesti, a probudio se tek na putu do bolnice. Utakmica je produžena 12 minuta, a Tottenham je opet izgubio.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Vedran Ćorluka je u 70. minuti završio na travnjaku nakon neugodnog sudara s vlastitim vratarom Heurelhom Gomesom, koji ga je slučajno udario nogom u bradu. Utakmica je prekinuta, a na teren su izašli liječnici. Prizor nije izgledao lijepo, a igrači su zabrinuto gledali što se događa. Odmah na terenu mu je stavljena maska s kisikom.

Tri vijesti o kojima se priča divider UEFA 1:1 pa 1:6 Povijesno visoka kazna zbog namještanja utakmica: UEFA izbacila Arsenal na 10 godina! Bruno Petković Kraj sapunice Petković ima novi klub: Hajdukova legenda predstavila bivšu zvijezdu Dinama Vaterpolo Evo što to znači Hrvatska saznala cijeli put do finala SP-a: Spektakularan preokret na kraju grupne faze!

Ćorluka je onesviješten iznesen s terena u 77. minuti. Prema prvim informacijama, na putu do bolnice je došao k svijesti. Težina ozljede zasada još nije poznata. 

Osim šokantne scene s Vedranom Ćorlukom, Tottenham je također nastavio sa serijom poraza. Stoke City je pobijedio 2:1, Spursi su završili s dva igrača manje, a dvoboj je produžen s rekordnih 12 minuta sudačke nadoknade. Na utakmici je igrao i Luka Modrić, koji se uklopio u blijedo izdanje svoje momčadi.

Više o

Nastavi čitati
divider