Ćorluka iznesen s terena u nesvijesti!

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka teško je stradao u nespretnom sudaru s golmanom vlastite ekipe Gomesom, u utakmici Tottenhama i Stoke Cityja. Iznesen je s terena u nesvijesti, a probudio se tek na putu do bolnice. Utakmica je produžena 12 minuta, a Tottenham je opet izgubio.

Vedran Ćorluka je u 70. minuti završio na travnjaku nakon neugodnog sudara s vlastitim vratarom Heurelhom Gomesom, koji ga je slučajno udario nogom u bradu. Utakmica je prekinuta, a na teren su izašli liječnici. Prizor nije izgledao lijepo, a igrači su zabrinuto gledali što se događa. Odmah na terenu mu je stavljena maska s kisikom.

Ćorluka je onesviješten iznesen s terena u 77. minuti. Prema prvim informacijama, na putu do bolnice je došao k svijesti. Težina ozljede zasada još nije poznata.

Osim šokantne scene s Vedranom Ćorlukom, Tottenham je također nastavio sa serijom poraza. Stoke City je pobijedio 2:1, Spursi su završili s dva igrača manje, a dvoboj je produžen s rekordnih 12 minuta sudačke nadoknade. Na utakmici je igrao i Luka Modrić, koji se uklopio u blijedo izdanje svoje momčadi.