breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Asistencija Eduarda

Čop u debiju za Sporting zabio golčinu, Srna trostruki asistent za Šahtar

U prvom kolu španjolske lige Sporting Gijon je na domaćem terenu pobijedio Athletic Bilbao s 2:1.

Momčad koja se prošle sezone borila za ostanak u ligi, ove sezone sjajno je započela sezonu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a onda je u 50. mrežu gostiju načeo Duje Čop sa sjajnim pogotkom. Hrvatski reprezentativac u svom je debiju za novi klub zabio prekrasno iz voleja i već sada 'kupio' navijače. Samo tri minute kasnije Rodriguez je povisio na 2:0, a Viguera je u 86. smanjio rezultat.

U petom kolu ukrajinskog prvenstva Šahtar je bez problema svladao Dnjipro s 4:0 i upisao petu pobjedu te se nalazi na vrhu. Susret su obilježili sada već bivši reprezentativci Hrvatske - Eduardo je asistirao za jedan pogodak, a Darijo Srna za čak tri.