breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
City sam na vrhu

VIDEO Conte i Chelsea prosuli prve bodove: Fantastične škarice Coste

U jedinom nedjeljnom susretu 4. kola Engleske lige Swansea i Chelsea su odigrali 2-2, pa londonski klub više nema maksimalan učinak.

Chelsea je dominirao susretom, poveli su golom Diega Coste (18), a onda su domaćini u samo tri minute drugog dijela preokrenuli iz dvojbenih situacija.

Prvo je iz penala izjednačio Islanđanin Gylfi Sigurdsson (59), a tri minute kasnije Leroy Ferr je napravio očiti prekršaj nad Garyem Cahillom, sudac je pustio igru, a Fer zabio za vodstvo Velšana.

U 81. minuti Costa je škaricama donio bod Chelseaju, također u vrlo dvojbenoj situaciji u kojoj sudac nije dosudio opasnu igru.

Chelsea je drugi s deset bodova, dva manje od vodećeg Citya, dok je Swansea osvojio četvrti bod.